• ΚΕΠΑΚΕΣ -ΚΕΠΑΚΟΙ.....ΒΟΥΡΡΡΡΡΡ.........ΣΤΑ ΚΕΠΑ !!!!!!!!

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #79331  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Οκτ 15, 2012 7:57 pm
ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 11πμ.,θα πραγματοποιηθουν συγκεντρωσεις διαμαρτυριας , εξω απο τα ΚΕ.Π.Α , σε ολη την Ελλαδα !!! Η συγκεντρωση διοργανωνεται απο την ΕΣαμεΑ !!!! Για να παψει επιτελους, η πολυμηνη αναμονη για επανεξεταση απο τις ΥΕ των ΚΕΠΑ !!! Οι χρονιως πασχοντες περιμενουν...απληρωτοι και, σε αρκετες περιπτωσεις, ανασφαλιστοι!!!! Εμεις, της Ομαδας Αλληλεγγυης Ανθρωπων με σκπ, θα συναντηθουμε στο ΚΕΠΑ της Αγιου Κωνσταντινου 8, στην Ομονοια !!!!!! Περισσοτερες πληροφοριες , στο fb της Ομαδας
 #79368  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Οκτ 16, 2012 8:28 am
:teasing-neener: ''Τρεχω '' μεσω...φατσοβιβλιου !!!!!! Απο εκει, μπορειτε να ενημερωνεστε κι εσεις !!!! Και...ειπαμε , θα γινουν συγκεντρωσεις σε ολη την Ελλαδα !!!!!!! Πηγαινετε, στην πιο...κοντινη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :greetings-waveyellow: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #79378  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Οκτ 16, 2012 12:57 pm
Λήδα έγραψε:Καλημέρα!Άννα.....θα τα πούμε εκεί!!!!!! :handgestures-salute: :handgestures-salute:
:teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: Εχεις κανενα σκαμνακι...απ'αυτα που παιρνουν μαζι τους στην εκκλησια οι...γιαγιουλες......?????? :laughing-rolling: Ασε !!!! Καθομαι και καταχαμα, αν χρειαστει.......οπως εκανα τοτε...εξω απο τη Βουλη !!!!!!!!!!!!!!!!! :teasing-neener: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #79524  από ΑΝΝΑ59
 Πέμ Οκτ 18, 2012 12:09 pm
ΑΝΝΑ59 έγραψε:ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 11πμ.,θα πραγματοποιηθουν συγκεντρωσεις διαμαρτυριας , εξω απο τα ΚΕ.Π.Α , σε ολη την Ελλαδα !!! Η συγκεντρωση διοργανωνεται απο την ΕΣαμεΑ !!!! Για να παψει επιτελους, η πολυμηνη αναμονη για επανεξεταση απο τις ΥΕ των ΚΕΠΑ !!! Οι χρονιως πασχοντες περιμενουν...απληρωτοι και, σε αρκετες περιπτωσεις, ανασφαλιστοι!!!! Εμεις, της Ομαδας Αλληλεγγυης Ανθρωπων με σκπ, θα συναντηθουμε στο ΚΕΠΑ της Αγιου Κωνσταντινου 8, στην Ομονοια !!!!!! Περισσοτερες πληροφοριες , στο fb της Ομαδας
Θα παμε !!!!!!! Ετσι ???????
 #79525  από Λήδα
 Πέμ Οκτ 18, 2012 12:47 pm
ΘΑ ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όσοι πιο πολλοί παιδιά στα κεπα!!!Ειδικά στις πόλεις εκτός αθηνών που περιμένουν εξάμηνα μέχρι να τους καλέσουν :scared-eek: :scared-eek: πρέπει να είστε όλοι εκεί!!!
Την Αγ.Κων/νου στην Ομόνοια δεν το συζητώ, θα πρέπει να τους κλείσουμε στο κτίριο να μη μπορούν να φύγουν από κεί ποτέ :twisted: :twisted: :twisted: ή, άντε, μέχρι να μάθουν να κατανοούν εγκυκλίους κ να κάνουν τη δουλειά τους σωστά :twisted: :twisted:
 #79530  από ΑΝΝΑ59
 Πέμ Οκτ 18, 2012 1:46 pm
Λήδα έγραψε:ΘΑ ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όσοι πιο πολλοί παιδιά στα κεπα!!!Ειδικά στις πόλεις εκτός αθηνών που περιμένουν εξάμηνα μέχρι να τους καλέσουν :scared-eek: :scared-eek: πρέπει να είστε όλοι εκεί!!!
Την Αγ.Κων/νου στην Ομόνοια δεν το συζητώ, θα πρέπει να τους κλείσουμε στο κτίριο να μη μπορούν να φύγουν από κεί ποτέ :twisted: :twisted: :twisted: ή, άντε, μέχρι να μάθουν να κατανοούν εγκυκλίους κ να κάνουν τη δουλειά τους σωστά :twisted: :twisted:
:bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:ΚΑΙ στην Αθηνα περιμενουν επι ...εξαμηνα..και περισσοτερο ! Σε λιγες μερες, κλεινω τρεις μηνες .....! Δηλαδη...εχω καιρο ακομα !!! Κι εχεις τον καθε μ@λ@κ@...που γκρινιαζει για τον ''κουρεμενο'' του μισθο...που ΕΧΕΙ ομως μισθο...να σου λεει .....''ε!!! τι να κανουμε Αννουλα μου ! Υπαρχουν και οι μαϊμουδες αναπηροι.....! Μην ανησυχεις ! Θα τα παρεις αναδρομικα ''...............!!!!!!!!! Τι λες ρε.....κ@θικι ????? Μου λες, εμμεσα, οτι ειμαι, κι εγω , μαϊμου ???? Γιατι μου λες οτι θα τα παρω αναδρομικα ??? Το...ανυπαρκτο μυαλο σου, ''σκεφτεται'' οτι θα ....ζησω αναδρομικα ?????????????????? :angry-cussingblack: Παμε , λοιπον, στα ΚΕ.Π.Α. την Τριτη ! ΝΑΙ !!!! Να κλεισουμε το κτιριο ! Να καθησουμε, ολοι, στην εισοδο ! Ετσι θα γλιτωσουμε και την ορθοστασια !!!!!! Δεν μπορω , φιλαρακια ! Ειμαι ΠΟΛΥ θυμωμενη ! Δεν το πιστευω οτι ζω τετοιες καταστασεις ........ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩΩ !!!!! ΒΟΥΡ !!!!!!!ΣΤΑ ΚΕ.Π.Α. !!!!!!!! ΒΟΥΡΡΡΡΡΡΡΡΡ....................
 #79775  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Οκτ 22, 2012 10:43 am
ΑΝΝΑ59 έγραψε:ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 11πμ.,θα πραγματοποιηθουν συγκεντρωσεις διαμαρτυριας , εξω απο τα ΚΕ.Π.Α , σε ολη την Ελλαδα !!! Η συγκεντρωση διοργανωνεται απο την ΕΣαμεΑ !!!! Για να παψει επιτελους, η πολυμηνη αναμονη για επανεξεταση απο τις ΥΕ των ΚΕΠΑ !!! Οι χρονιως πασχοντες περιμενουν...απληρωτοι και, σε αρκετες περιπτωσεις, ανασφαλιστοι!!!! Εμεις, της Ομαδας Αλληλεγγυης Ανθρωπων με σκπ, θα συναντηθουμε στο ΚΕΠΑ της Αγιου Κωνσταντινου 8, στην Ομονοια !!!!!! Περισσοτερες πληροφοριες , στο fb της Ομαδας
ΚΕΠΑΚΕΣ-ΚΕΠΑΚΟΙ!!!!!!! Θα βρεθουμε εκει ??????? Αντε γιατι...χανομαστε !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αντε !!!!!!!!! Θα τα καταφερουμε !!!!!!!!!!!!!!Αθηναιοι Κεπακοι!!!!!!!! Ραντεβου , αυριο το πρωι , στις 11.............στην ''ομορφη'' γειτονια....Αγιου Κωνσταντινου και Σωκρατους!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://eenosims.blogspot.gr/2012/10/blogpost.3670.html